
Преміумний торговий намет 2х2, покриття монако, каркас із 25-тою труби
12 689 ₴
- В наявності
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торговий намет розміром 2х2 метри від компанії VAVILON — це міцне та надійне рішення для виїзної та ринкової торгівлі в будь-яких погодних умовах.
Каркас намету виготовлений із посилених сталевих труб діаметром 25 мм, пофарбованих порошковою фарбою, що забезпечує підвищену стійкість до потертостей, іржавіння та подряпин. Посилений каркас може витримати чималу вагу, гарантуючи надійність конструкції.
Тент виготовлений із міцного матеріалу "Монако", який вирізняється високою стійкістю до блякнення, вологи, пилу та інших несприятливих кліматичних впливів, забезпечуючи довговічність і збереження вашого товару.
Намет виготовлений у привабливій синьо-білій вертикальній смужці. Зроблена в Україні та минула заводські випробування на міцність, вона надійно захистить ваше торгове місце та продукцію від сонця, вітру та дощу в будь-яку пору року.
Компанія VAVILON пропонує торгові намети різних розмірів: 2X2, 2,5х2, 2X3, 3X3, 3X4 з каркасами зі сталевої труби діаметром 20 і 25 мм і тентами з тканини з водовідштовхувальним просоченням. Намет швидко та легко складається в зручний чохол, що полегшує його транспортування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авилон |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Торгова палатка |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Сфера використання | Для дому, Реклама, Вулична торгівля |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр труби | 25 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вироби | Намет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 689 ₴


