Удобный пистолет для силиконового клея. Модель DR-07, работает т розетки 220В. В нашем интернет магазине вы можете заказать много различной фурнитуры и аксессуаров для шитья, кровли и т.д.
На сегодняшний день компания предлагаем самые низкие цены в Украине на большинство своих товаров и услуг! У нас самый большой ассортимент различного торгового оборудования и сопутствующих товаров ! Компанія допомагає клієнтам вибрати необхідне для їх комерційного об'єкта торгове обладнання, що виробляє доставку не тільки по всій Україні, але і по країнам близького зарубіжжя, надає гарантію, післягарантійне обслуговування.Також у нашій компанії VAVILON ви можете знайти жіночі,чоловічі,дитячі, манекени гіпсові,сидячі,,,,,,,, .Співпраця з нами принесе вам тільки позитивні емоції. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте надійного партнера, хорошого друга і модного браузера в одній особі. Доставка на протязі 1-2 днів по Україні! Ми працюємо з усіма видами доставки в тому числі і Нова Пошта. Способи доставки: - самовивіз; - доставка кур'єром; Доставка транспортними компаніями: -Делівері; - Нова Пошта; - Ін-тайм. Сплатити можна післяплатою або на картку Приватбанку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Авилон |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр стрижня | 7 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина носика | 2 см. |
| Довжина пістолета | 18 см |
| Довжина ручки | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 217 ₴


