Стійка барабан біла під окуляри
Габаритні розміри на 90 осередків:
Висота стійки 854 мм
Ширина стійки 385 мм
Глибина стійка 385 мм
Товщина дроту 3 і 4 мм.
Стійка обертається навколо своєї осі.
Висота самого барабана 770 мм
Стенд (стійка) призначений для демонстрації очок в торгових точках і бутіках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стальканат |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 854 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 385 |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 10 кг |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145,40 ₴

