Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Авилон |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вага | 300 кг |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип управління | Електронне |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 500 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 572 ₴


