
Торгові електронні ваги Crownberg CB-650 с Wifi, до 650 кг (нержавійка) 42x52 див.
41 324 ₴
- В наявності
- Код: WP060
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Авилон |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вага | 650 кг |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип управління | Електронне |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 530 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 324 ₴



