Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Авилон |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Органайзер/бокс |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴




