Настільний барабан-сітка 4-гранний від компанії VAVILON — це компактне та зручне рішення для демонстрації дрібних товарів.
Цей настільний барабан має 4 робочі грані, на які можна кріпити гачки, полички та невеликі флейти, що дає змогу розміщувати різноманітні товари.
Завдяки своїм невеликим розмірам, цей барабан ідеально підходить для використання в невеликих приміщеннях, на столах і подіумах, заощаджуючи торговий простір.
Характеристики:
Діаметр прута: 3.0 мм
Висота: 199 см
Розмір робочої грані: 150х20 см
Розмір комірки: 5х5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стальканат |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Сітка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 854 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 385 |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 10 кг |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 871,80 ₴

