
Адаптер вала HOBBYWING для піньйону 3,17 мм на 5,0 мм
116 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 6938994401388
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер вала HOBBYWING для піньйону 3,17 мм на 5,0 мм
Характеристики:- Внутренний диаметр: 3,17 мм
- Внешний диаметр: 5,0 мм
- Адаптер - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hobbywing |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 5 мм |
| Тип | Перехідник, адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴
