
Кулон Серце з квітами на якірному ланцюжку L-52см d-2,5х1,7см сріблястий матовий метал
104,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 12289
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулон Серце з квітами на якірному ланцюжку L-52см d-2,5х1,7см сріблястий матовий метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 25 мм |
| Довжина ланцюжка | 520 мм |
| Призначення | Для жінок |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Кулон |
| Довжина: | 25 |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104,20 ₴
