
Машинка для стрижки волосся з різними насадками DOMOTEC Машинка для стрижки короткої KL-91
360 ₴
- В наявності
- Код: j2713xc2
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚙️ Машинка для стрижки волосся з різними насадками DOMOTEC Машинка для стрижки короткої KL-91
🛠️ Машинка для стрижки Domotec MS-3304 – це чудовий пристрій для стильних стрижок вдома. Прилад допоможе заощадити гроші на походи в салони, якщо ваша стрижка не дуже хитромудра. Однак 4 знімні насадки для різної довжини стрижки забезпечать достатню різноманітність ваших образів. Леза машинки зроблені з нержавіючої сталі збезпечили їй надійність і довговічність служби. Прилад дуже зручно зберігати завдяки наявності невеликої петельки на корпусі.
⚙️ Характеристики:
- ☑️ Колір корпусу: червоно-чорний;
- ☑️ Кількість установок довжини: 5;
- ☑️ Вага: 0.26 кг.
- ☑️ Тип живлення: мережа 220 В;
- ☑️ Довжина мережевого шнура: 1.5 м;
- ☑️ Регулювання довжини стрижки; 4 знімні насадки: 3 мм, 6 мм, 9 мм і 12 мм;
- ☑️ Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- ☑️ Наявність петлі для підвішування машинки;
- ☑️ Щітка для чищення,
- ☑️ Наявність захисної кришки для різальних лез;
- ☑️ Регулювання довжини: змінні насадки;


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка для стриження волосся та потилиці DOMOTEC MS-3304, надійна машинка для стриження KL-91 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴








