
Універсальна машинка для стрижки голови і бороди DOMOTEC MS-3305, Мережева машинка для стрижки голови OG-21
344,40 ₴
- В наявності
- Код: k6a9918qz
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Універсальна машинка для стрижки голови і бороди DOMOTEC MS-3305, Мережева машинка для стрижки голови OG-21
✨ За допомогою машинки для стрижки MS 3305 чоловіки можуть швидко і зручно підрівняти волосся. Модель універсальна, підходить як для домашнього, так і для салонного використання.
✨ Пристрій має 4 насадки, завдяки яким можна обробляти волосся на довжину від 3 до 12 мм. Використовуючи змінні насадки, можна налаштовувати прилад під певний режим. Модель вмикається зручним бічним перемикачем.
✨ Пристрій працює від електромережі і споживає при цьому 10 Вт. У комплекті також йдуть перукарські ножиці та гребінець, які дозволяють обробляти найбільш проблемне та неслухняне волосся. Для забезпечення тривалої та безперебійної роботи необхідно приділяти увагу належному догляду за пристроєм. Для цього використовуйте щіточку та масло для змащування сталевих лез.
✨ Характеристики:
- 🔹 Кількість установок довжини: 5;
- 🔹 Максимальна довжина стрижки: 12 мм;
- 🔹 Кількість насадок у комплекті: 4;
- 🔹 Мінімальна довжина стрижки: 3 мм;
- 🔹 Харчування: мережа;
- 🔹 Потужність: 10 Вт;
- 🔹 Габарити та вага 55 х 190 х 55 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Професійний тример із насадками DOMOTEC, Машинка для стриження волосся професійна OG-21 |
- Ціна: 344,40 ₴









