
Побутовий лазерний нівелір, Нівелір далекомір Лазерний для внутрішніх робіт ES-71
336 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 12sdu11m6
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📝 Побутовий лазерний нівелір, Нівелір далекомір Лазерний для внутрішніх робіт ES-71
💎 Якісний будівельний рівень виготовлений з алюмінієвої основи та міцного удароміцного пластику. Є вбудована рулетка завдовжки 2,5 метри. На рулетці нанесені міліметрові та дюймові поділки. Вбудований лазер дозволяє проектувати на поверхню вертикальну, горизонтальну та хрестоподібну лінії на відстань до 15 метрів. Крім того, він оснащений лінійкою 15 см.
💎 Характеристики:
- ➕ Матеріал: алюміній + ударостійкий пластик
- ➕ Розмір: (Д) 19см * (Ш) 8,5см * (В) 3 см
- ➕ Живлення: 3 батареї типу AG13 (в комплекті)
- ➕ Довжина рулетки: 2,5 м
💎 Комплектація:
- ➕ Лазерний рівень, рулетка 2.5м Levelpro 3;
- ➕ 3 батарейки АG13 встановлено на пристрій


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Батарейки |
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63 мм |
| Довжина: | 205 мм |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Товар | Лазерний нівелір на стіни, Лазерний нівелір із променем червоного кольору, гарний рівень ES-71 |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴








