
Міні електрична плита Sea, Електро електроплити, Електроплита маленька, Плита підлогова електрична MN-81
1 028,40 ₴
- В наявності
- Код: q24q126
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Міні електрична плита Sea, Електро електроплити, Електроплита маленька, Плита підлогова електрична MN-81
⚡ Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою в доступній ціновій категорії.
Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті.
- ➕ Виробник Sea breeze
- ➕ Вага 2.5 кг
- ➕ Тип нагрівальних елементів (конфорки) Чавунні млинці
- ➕ Матеріал корпусу Емальована сталь
- ➕ Кількість конфорок 2
- ➕ Тип керування Поворотні перемикачі
- ➕ Колір білий
- ➕ Потужність 2 кВт
- ➕ Діаметр конфорки Ліва 16 см, Права 16 см
- ➕ Особливості Захист від перегріву, Індикатор увімкнення
- ➕ Тип Електрична
⚡ Комплектація
- ➕ Плита
- ➕ Інструкція
⚡ Габарити (ВхШхГ): 7 x 46 x 25 см


| Основні | |
|---|---|
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Sea breeze |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг кг |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Електро плита маленька Sea Breeze SB-063 2000 Вт, Варильна настільна плита Зручна для кухні MN-81 |
| Ширина | 215 мм |
- Ціна: 1 028,40 ₴









