
Електро електроплити, Настільна потужна плита, Зручна портативна плита, Настільні плити для кухні KC-64
1 129,20 ₴
- В наявності
- Код: 3l43z3d6
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🔧 Електро електроплити, Настільна потужна плита, Зручна портативна плита, Настільні плити для кухні KC-64
- ☑️ Тип керування Поворотні перемикачі
- ☑️ Потужність плити, кВт 2
- ☑️ Кількість конфорок 2
- ☑️ Тип Електрична
- ☑️ Країна-виробник товару Китай
- ☑️ Додаткові характеристики Для дому

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Suntera |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг кг |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Побутова плита настільна Suntera, Портативна плита електро для шанувальників готувати KC-64 |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129,20 ₴





