
Настільна плита для приготування їжі Suntera, Плита електрична настільна електроплитка SA-96
471,60 ₴
- В наявності
- Код: 4ue5m26h6
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
📣 Настільна плита для приготування їжі Suntera, Плита електрична настільна електроплитка SA-96
- • Тип керування Поворотні перемикачі
- • Країна-виробник товару Китай
- • Тип Електрична
- • Додаткові характеристики Для дому
- • Потужність плити, кВт 1
- • Кількість конфорок 1

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Suntera |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг кг |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Комфортна електроплита Suntera, Плита побутова портативна, Кухонна плита для маленької кухні SA-96 |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471,60 ₴





